New yarn in action!

Wednesday, February 05, 2014

I can finally show you one of my new zpagetti yarns. This sapphire colour looks nice, doesn't it ;)? It was an order from my university friend - Latifah. I hope she will be pleased with the result. First I've made it simple but in the end we decided to add some beads to it (last picture). I hope you like it too! 

Btw. I've started with crochet! I've already made 2 m long scarf and cowl. They will be presented soon on the blog. It was so much fun making them!

See you tomorrow!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wreszcie mogę Wam pokazać jeden z moich nowych nabytków - szafirową przędzę zpagetti. Piękna, co ;)? Bransoletka została zamówiona przez koleżankę - Latifhę (nie mam pojęcia czy dobrze odmieniłam jej imię!). Mam nadzieję, że będzie zadowolona z końcowego efektu. Pierwsze zdjęcia zostały zrobione w fazie bezkoralikowej. Na życzenie klientki dodałam koraliki (ostatnie zjdęcie). Mam nadzieję, że Wam się podoba! 

Przy okazji się pochwalę, że robię progres w dzierganiu i zabrałam się za opanowanie szydełka. Tak powstał 2 metrowy szalik i komin. Każde oczywiscie innym ściegiem ;). Pokażę je niebawem, kiedy odzyskam fotografa ;).

Do zobaczenia jutro!
You Might Also Like

6 comments

 1. nice and lovely
  can't wait to have it :))

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Dziękuję Ci Leno! Sama bym pewnie nie wybrała takich kolorów, ale z efektu jestem usatysfakcjonowana ;). Fajnie mieć czasami specjalne zamówienie - nie trzeba się głowić jakie kolory wybrać :D.

   Delete
 3. Oglądam tak sobie te twoje sznurkowe dzieła i nie mogę wyjść z podziwu jak z kawałka materiału może powstać coś tak fajnego i niezwykle oryginalnego :) A nowa przędza wygląda super :) Pozdrawiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Klaudio, dziękuję! Cieszę się, że plecionki się podobają ;). Na pewno będzie ich wiecej!

   Delete

Your comments feed my blog.