Bow bracelet

Tuesday, February 11, 2014

I was very happy when I've received an order for new bracelet. This time the order was from Poland. I hope this bracelet will meet the expectations of the client :). I like this color combination very very much! I'm used to use not more than 2 colors per bracelet. Only orders "force" me to use more. I think I should try use 3 colors more often.

Next challange: earrigns! I have no idea how to start.  They suppose to be a set with this bracelet so at least I know which colors I should use. I hope I'll create something pretty.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo się ucieszyłam, kiedy otrzymałam zamówienie na kolejną bransoletkę. Tym razem przyszło z Polski. Mam nadzieję, że bransoletka spełni oczekiwania zamawiającej :). Uważam, że te kolory cudownie ze sobą razem wyglądają! Zwykle przy bransoletkach nie używam więcej niż 2 kolorów. W przypadku zamówień sprawa się czasami "komplikuje", ale wychodzi mi to na dobre.  Więcej kolorów wcale nie psuje efektu końcowego. Od dziś staram się robić bransoletki 3 kolorowe częściej!

Nowe wyzwanie: kolczyki! Nie mam pojęcia jak zacząć. Mają być kompletem z poniższą bransoletką, więc chociaż kolory są już znane. Mam nadzieję, że wyjdzie mi coś ładnego :).


You Might Also Like

4 comments

 1. Kolejny raz zachwyca mnie taka bransoleta. Fajnie też, że dodajesz tę kokardkę na końcu, bo dodaje to całości uroku.
  No faktycznie wyzwanie, ciekawa jestem jak Ci wyjdą te kolczyki. Koniecznie pokaż je na blogu!
  pozdrawiam,
  Agata
  www.inaurem.pl

  ReplyDelete
  Replies
  1. Agato, dziękuję Ci bardzo! Co do kolczyków to nadal nie mam pomysłu. Dziś chyba zajmę się szydełkowaniem i robieniem wstążkowego naszyjnika dla przyjaciółki. Może przy okazji wpadnie pomysł na kolczyki. A jak nie to wieczorem zamierzam oglądać olimpijskie łyżwiarstwo figuriwe :D. Tak na pewno sie czymś zainspiruje ;).

   Pozdrawiam,
   Basia

   Delete
 2. Wspaniała praca! Bardzo ciekawa nowa kolorystyka. Również jestem ciekawa tych kolczyków... co tam Ci się w głowie urodzi ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kolczyków ciągle brak :). Dziś będzie powstawał naszyjnik dla Ciebie!

   Delete

Your comments feed my blog.