Giveaway!

Friday, February 14, 2014
It was really hard to choose something for you. Finally I decided that you can choose from two options: necklace or earrings' set.

Rules:
- put giveaway's banner linked to this post on your blog,

- leave a comment under this post (with your blog address and information which gift are you interested in - necklace or decoupage earrings).


You don't need to be my follower but I'll be very pleased if you start to follow me via Bloglovin or Google+. As I mentioned before it's not obligatory!

Giveaway is worldwide!

I'll draw winner after 8th of March. There will be only one winner. Good luck!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wybrać coś dla Was nie było wcale taką prostą sprawą. Ostatecznie zdecydowałam się na dwie opcje: wstążkowy naszyjnik lub decoupage'owe kolczyki.

Zasady:
- wstaw na swoim blogu baner do mojego candy z odnośnikiem do tego posta,
- zostaw komentarz pod postem (z adresem Twojego bloga i informacją co wybierasz: naszyjnik czy kolczyki).

Nie musisz być moim obserwatorem, ale miło mi będzie jak nim zostaniesz. 

Losowanie odbędzie się po 8 marca. Przewiduję jednego zwyciezcę. Wylosowana osoba otrzyma zestaw który sobie wybrała. 

Jeszcze jedna prośba... Mam dziwne wrażenie, że niektórzy biorą udział w candy tylko z chęci wybrania czegokolwiek, a nie dlatego, że nagrona im się podoba. Proszę te osoby o nie branie udziału. Chciałabym, żeby ktoś swoją nagrodę faktycznie nosił i się nią cieszył :).

Powodzenia!Necklace:/Naszyjnik:


Earrings:/Kolczyki:You Might Also Like

6 comments

 1. O! Kolejny naszyjnik ze wstążek! Ten, którego ja mam sprawdza się świetnie. Na szyi wygląda nawet jeszcze lepiej niż na płasko! Bardzo polecam. Fajnie, że organizujesz 'giveaway'a'. Choć ja, mając już tyle świetnych rzeczy, dam szanse innym :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Właściwie to jest pierwszy wstążkowy naszyjnik jaki stworzyłam. Trochę już się należał, wiec chyba czas żeby ktoś go zaczął nosić. Chociaż mam dziwne wrażenie, że nie będzie żadnych chętnych... Chyba tylko się wygłupiłam.

   Delete
  2. Niee, ja myślę że po prostu z toku walentynkowego entuzjazmu i randek wszelakich po prostu post został niezauważony. Może więcej osób by do niego trafiło, gdybyś przypominała zdjęciem w każdym kolejnym poście :) A ja umieszczę banerek u siebie :)

   Delete
  3. Dziękuję za wsparcie! Mi się wydaje, że po prostu nie wiele osób lubi takie nosić takie "dziwactwa". Postaram się jeszcze przypominać w nowych postach o tym giveaway'u. Jak nikt się nie zgłosi nie ja tu stracę ;).

   Delete
 2. Zapisuję się! Wybieram naszyjnik! Jestem zachwycona tym, który już posiadam i uwielbiam go nosić. Myślę, że jak już się zrobi cieplej, to już w ogóle będzie nieodłącznym dodatkiem do mojego ubioru ;). Chętnie przygarnę następny w innej kolorystyce, bądź podaruję siostrze, która teraz bardzo mi zazdrości ;)
  Adres bloga: http://pietruszkagardenhandmade.blogspot.com/ :)

  ReplyDelete

Your comments feed my blog.