Blue asymmetric necklace

Saturday, October 19, 2013

I almost finished first period of my studies (hopefully with good grades :) ). I've got used to being student already and I enjoy it a lot! My MSc Programme is just perfect so positive feelings are still here! After busy week (spent mostly on finishing final project) I finally found time for making necklace which I had in my mind for a long time. 

Asymmetry is nice! Why don't try it in jewelry? I knew what I want so I immediately started work on realization. That's how this necklace was made. I was so happy with the result that I started to make second necklace (this time in purple). Making it was a pleasure! I realized how I missed making handmade. But I know that at the moment  I have to be focused on more important things. Handmade can wait, studies not. Anyway... I hope you like my new item.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prawie skończyłam pierwszy okres studiów (miejmy nadzieję, że z dobrymi ocenami :) ). Przywykłam już do bycia studentem i "delektuje się" tym jak tylko mogę. Mój program studiów jest idealny więc pozytywne odczucia mnie nie opuszczają. Po ciężkim tygodniu (spędzonym głównie na robieniu projektu zaliczniowego) w końcu znalazłam czas na realizację pomysłu który od pewnego czasu siedział mi w głowie. 

Asymetria jest fajna - czemu nie spróbować jej w biżuterii? Wiedziałam dokładnie czego chcę więc zaczęłam działać. Tak właśnie powstał ten naszyjnik. Byłam tak zadowolona z efektu, że od razu zabrałam się za drugi egzemplarz (tym razem w fiolecie). Robienie tych naszyjników sprawiło mi taką wielka przyjemność! Tęskniłam za tym uczuciem, ale niestety... są rzeczy ważniejsze... handmade może poczekać, studia nie. Tak czy inaczej... Mam nadzieję, że Wam się podoba mój nowy "okaz" :)


Tomorrow I'll show you the second necklace. See you! :)

I almost forgot! I started with Facebook fanpage. Feel free to "like" Felt&Ribbon here.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jutro przedstawię Wam drugi naszyjnik. Do zobaczenia! :)

Prawie bym zapomniała! Urochomiłam fanpage na Facebooku. Zapraszam do polubienia tutaj.

You Might Also Like

5 comments

 1. Oj bardzo się podoba ;) takiego jeszcze nie widziałem :)

  ReplyDelete
 2. Ojeej, jest śliczny! Bardzo, bardzo oryginalny, a przy tym już taaaak uroczy! :) Strasznie mi się podoba też zdjęcie na Tobie. Pięknie do siebie pasujecie. A ponadto ta szalona radość na twojej twarzy wyraża wszystko :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chyba go sobie zostawię bo też uważam, że do siebie pasujemy :D. Wersja fioletowa (koszykowa) tak bardzo już do mnie nie przemawia.

   Dziękuję za miły komentarz! To takie miłe uczucie jak ktoś chwali twoje prace. Żebym się tylko nie zamieniła w narcyza :P.

   Delete

Your comments feed my blog.