Asymmetric "basket" necklace

Sunday, October 20, 2013

Second necklace I've promised to show you. Looks like a basket, doesn't it? To be honest I like more blue one. Quality of purple yarn I have is much worse than quality of blue one and unfortunately it's noticeable on this necklace. I'm looking forward to see you comments. I wonder if you also like more previous necklace ;). 

Tomorrow I'll try to write first post with "travel" tag. Probably about certain French town ;).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drugi naszyjnik z serii. Wygląda trochę jak koszyk, prawda? Muszę przyznać, że bardziej podoba mi się on w wersji niebieskiej. Jakość fioletowego materiału była niestety gorsza od jakości niebieskiego i niestety ta różnica jest również zauważalna w naszyjniku. Teraz pozostaje mi czekać na Wasze komentarze. Jestem ciekawa czy Wam też bardziej podoba się wersja niebieska ;).

Jutro postaram się wystartować z pierwszym postem otagowanym "travel", prawdopodobnie o pewnym francuskim miasteczku ;).


You Might Also Like

2 comments

  1. Też jest naprawdę fajny, choć rzeczywiście gdybym miała wybierać - postawiłabym na niebieski. A tutaj zaś na ostatnim zdjęciu wyglądasz, jakbyś się urwała z Alicji w Krainie Czarów. I aby rozwiać wszelkie wątpliwości - to jest komplement :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Masz rację - niebieski rządzi :). A bycie postacią z bajki oczywiście, że jest komplementem! Dzięki :D!

      Delete

Your comments feed my blog.