Jersey yarn bracelet again

Sunday, February 15, 2015


You are already familiar with this model so I'll keep it short. I have 3 more to show you and I'm done with them (what a relief! ;)). 

In 9 days felt&ribbon blog will have a second birthday! You can expect something special this day :). I'm currently changing visual look of the blog so probably I keep working on this before I'l post something new. I hope you will like the blog after reshaping. See you next time!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Jeśli chodzi o tę serię to na pewno nie jest Wam obca, dlatego nie będę się rozpisywać na jej temat. Zostały mi jeszcze 3 i kończę prezentację serii (co za ulga! ;)).

Za 9 dni felt&ribbon dobije do zaszczytnego wieku 2 lat! Możecie się spodziewać czegoś wyjątkowego :). Jestem obecnie w trakcie zmian "na lepsze" jeśli chodzi o blogowy wygląd. Dlatego zanim pojawi się nowy post będę kombinować co by tu jeszcze zmienić. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobać. Do zobaczenia następnym razem!

You Might Also Like

5 comments

 1. ale czekaj, ale że rok? ale że jak. Przecież to mi już chyba stukają dwa lata :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wstyd się przyznać, ale masz rację! Dzięki za czujność ;). Dane zostały zmienione na poprawne. Weź się Baśka ogarnij!

   Delete
 2. Oby ta 2 powieliła się wielokrotnie! Ciekawa jestem końcowych efektów :) Na razie zapowiada się super!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję Weronika! Mam nadzieję, że tak będzie :).

   Delete

Your comments feed my blog.