Floral bracelet

Tuesday, February 24, 2015


Today felt & ribbon becomes 2 years old! Therefore there will be a giveaway. First I have to prepare something. I already have a nice idea what to give you :). I need some time to prepare a banner, rules, etc. Be patient! I am still working on the big changes but I do not have enough time for it. I hope it's not frustrating when every time you opena blog it is looking different. Sorry for that inconvenience but I want felt & ribbon to be perfect, I really do! I changed the commenting system for disqus. Please give it a chance, it is not so bad!

Ok, now I can introduce you new bracelet which actually is not so new :). It was waiting for its turn. I used jersey yarn with floral pattern, cotton yarn and ribbon. That is all for now. Stay tuned because a giveaway will be announced soon!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dziś ważny dzień, bo felt & ribbon kończy 2 latka! Z tej okazji będzie prezent, ale musicie na niego trochę poczekać. Mam już pewnien pomysł, muszę tylko przygotować baner, zasady, itp. Proszę o cierpliwość ;)! Wciąż pracuję nad blogiem, ale droga ta jest dość wyboista. Brakuje mi czasu, żeby to wszystko ogarnąć raz dwa. Tak więc wybaczcie mi jak blog wygląda inaczej za każdym razem jak na niego zaglądacie. Mam nadzieję, że nikogo jeszcze nie zniesmaczyłam bądź zirytowałam ;). Przepraszam za tę chwilową niewygodę. Co zrobić, że chcę, żeby blog był idealny... Zmieniłam system komentowania na disqus. Dajcie mu proszę szansę a będzie dobrze! Może zacznijmy go testować? :)

Ok, omówiłam już kwestie ogólne, czas na konkrety! A tym razem konkretna bransoletka co kwieciście się do Was uśmiecha. Powstała z przędzy dzianinowej, włóczki bawełnianej i wstążki (taka kombinacja!). Tyle o niej, teraz nacieszcie oczy zdjęciami! Zaglądnijcie za jakiś czas, żeby to prezenty Was nie ominęły. Do zobaczenia niedługo! 

You Might Also Like

1 comments

  1. zwykły człowiek25 February, 2015

    O rany, rzeczywiście zmiany tutaj pełną parą :) A Twoja bransoletka też bardzo wiosenna. Przemiło takimi kwiatami wkraczać :)

    ReplyDelete

Your comments feed my blog.