Bracelet and some complains...

Sunday, January 18, 2015I still have some bracelets to show you. This one is my favorite from the series. Pastel colors were a key to the success. It still available on my DaWanda. I can reveal you a secret: there will be a new series of t-shirt yarn bracelets soon. I am working on them. Prototype is ready, needs some small changes but the idea is there and waits. I'll try to show it in a few weeks.

Btw. am I the only one soooo tired during the winter time? I desperately need sun (where are you sun?) ! My schedule is full of responsibilities which I cannot completely fulfill. It makes me sad. I would love to have more time for crocheting, braiding etc. but there is something called 'studies' what keeps me away from this. I have to survive it to become a Geo-Information Specialist but... I am not sure if it's what I'd love to do in my life. Meaninglessness of the life... this is what I feel. I feel a pressure to finish this master. I completed more than half but writing a thesis is the most difficult part (at least for me). Of course I'll finish it because I also want to. It is interesting but not passionate, that't the problem. One day I have to decide. Be a scientist/specialist or a blogger with 70 followers. The answer is pretty clear. But so far I can be a student and a blogger. Let's keep it as long as I can. See you next time!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Mam Wam jeszcze kilka bransoletek do pokazania. Tak, tak ;). Ta jest jedną z moich ulubionych z serii. Pastelowe kolory były kluczem do sukcesu. Jest wciąż dostępna na mojej DaWandzie. Zdradzę Wam z sekrecie, że planowana jest nowa seria bransoletek z przędzy jerseyowej. Prototyp już powstał, potrzebuje kilku drobnych poprawek i biorę się za tworzenie kolekcji. Nie mogę się doczekać, żeby je Wam pokazać. Postaram się to zrobić w najbliższych tygodniach.

A ta przy okazji... czy jestem jedyną osobą taaak zmęczoną podczas zimy? Desperacko potrzebuję Słońca (gdzie jesteś Słońce?) ! Mój grafik jest zapchany obowiązkami z których nie wszystkie jestem w stanie spełnić w 100%. Chciałabym mieć więcej czasu na tworzenie, ale coś zwane 'studiami' odciąga mnie od tego skutecznie. Muszę przetrwać ten czas by zostać tym 'słynnym' specjalistą czy naukowcem od GIS-u ale... nie wiem czy to jest to co chcę robić w życiu. Życie - gdzie jest Twój sens?! Presja, żeby skończyć studia jest duża. A że jestem już dalej niż w połowie, brnę dalej. Zostało mi pisanie pracy i staż. Niby przyjemne, ale... nie jestem typem piszącym dużo w krótkim czasie. Pewnie, że chcę skończyć studia - jak coś się zaczęło to trzeba to skończyć. Ciekawych rzeczy się nauczyłam, ale niestety nie są aż tak cieawe żebym nazwała je pasjonującymi. Pewnego dnia bedę musiała zdecydować: bądź naukowcem/specjalistą albo prowadź dalej tego swojego bloga z 70 obserwatorami. Odpowiedź sama się ciśnie na usta. Ale postaram się być tu jak długo potrafię i pokazywać Wam co można stworzyć z filcu i wstążki i innych. Do zobaczenia następnym razem! 

You Might Also Like

2 comments

  1. Nie martw się nadto, nie tylko Ty masz problemy z zimowym samopoczuciem. Kilka lat temu dość trafnie udało mi się zidentyfikować i uświadomić sobie mój stan zimowy - przez całą zimę właściwie nie 'żyję', a 'egzystuję'. Jako, że to dla mnie kwestia słońca ewidentnie, podpytałam biologię i fizykę i mam w planach (uwaga, to może zabrzmieć strasznie), nawiedzić solarium :D Tylko w porcjach minutowych, po odrobinkę UV coby poczuć się lepiej. Wprawdzie wciąż nie wypróbowałam, ale wszystko wskazuje na to, że może pomóc. Co do rozterek, to podrzucę tylko podnoszącą na duchu pioseneczkę i troszkę domowych melodii , z nimi zawsze raźniej :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja tam całą zimę mogłabym przespać jak niedźwiedź. Zimowy sen to jest to! Pioseneczka faktycznie wprawiła w dobry nastrój. Dziękuję :)! Domowe melodie też super - spodobał mi się ten teledysk. Mogę zacząć dzień z przytupem!

      Delete

Your comments feed my blog.