Winter hat

Monday, December 29, 2014Christmas ended as fast as always. I came back to the Netherlands yesterday, to continue with my studies but also with handmade. Next Monday I'm starting Geo-Scripting course. I'm looking forward to learn new stuff. It will be the last course I'm taking as a part of my studies. After it I have to continue with master thesis. 

In the meanwhile I wanted to show you wither hat. I hope I'll get my own, proper felt&ribbon labels soon. It's time to build a brand ;).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Święta jak zwykle minęły szybko. Wczoraj wróciłam do Holadnii, by kontynuować studia ale i tworzyć nowe rzeczy do pokazania Wam. W poniedziałek za tydzień zaczynam kurs Geo-Scripting. Nie mogę się doczekać! To już prawdopodobnie ostatni kurs w mojej karierze studenckiej, więc muszę się postarać. Po kursie będzie sie trzeba skupić na moim ulubionym pisaniu pracy magisterskiej. 

W międzyczasie chciałam Wam pokazać jedną z nowych czapek. Mam nadzieję, że zdobędę niewabem własne metki które będę mogła na swoich czapkach naszywać. Marka sama się nie zbuduje ;).


You Might Also Like

4 comments

 1. Jest śliczna ;) I pewnie bardzo ciepła :)

  pozdrawiam
  http://edzia-photoamator.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam nadzieję, że ciepła :). Włóczka była z dodatkiem wełny wiec powinna grzać.

   Delete

Your comments feed my blog.