Blue necklace

Friday, November 22, 2013

It's time to show you something! I want to present you a necklace, blue cotton yarn with green beads. I've made it (as always) without any plan at the beginning :). Improvisation - nice to see you again! ;)

I was so quiet last two weeks because I went to Poland last weekend. It was a nice change! It's a pity I could stay there only 3 days. Fortunately in 5 weeks I'm going there for 2 weeks (how nice we have Christmas break ;)!). 

It's always nice to change surroundings. Actually I think I should move to another place once for a while because I don't feel well living long in one place. Or maybe I just haven't found my place yet... I'm really looking forward to start my internship. Maybe I'll go to company in another country? That sounds like a nice plan!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czas Wam coś pokazać! Tym razem będzie to niebieski naszyjnik z zielonymi koralikami. Powstał jak zwykle bez początkowego planu (niech żyje improwizacja!). Wszystko wymyślałam w trakcie tworzenia ;).

Byłam ostatnie dwa tygodnie cicho ponieważ tydzień temu poleciałam na weekend do Polski. To była miła odmiana. Szkoda, że mogłam sobie pozwolić na zostanie tam tylko 3 dni. Na szczęście za 5 tygodni zawitam tam na dłużej. Jak fajnie mieć przerwę świąteczną! ;)

Miło jest zmieniać otoczenie. Właściwie to chyba powinnam zastanowić się nad przeprowadzką raz na jakiś czas, bo nie czuję się dobrze, jak mieszkam gdzieś zbyt długo. Tylko czy da się tak żyć? A może po prostu nie odkryłam jeszcze swojego miejsca? Nie mogę się doczekać stażu jaki mam zaplanowany na nowy rok. Może uda mi się wyjechać na pół roku do nowego kraju? To brzmi jak dobry plan!


You Might Also Like

6 comments

 1. Śliczny Basiu! Zgadzam się, niech żyje improwizacja! Tylko nie uciekaj za daleko, bo jeszcze ciężej będzie Cię odwiedzić :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj tego nie mogę obiecać :). Ale czy daleko czy blisko i tak będziesz musiała mnie odwiedzić! Na razie czekam na Ciebie w Holandii! :)

   Delete
 2. O, czyli naszyjniki wisiory w włóczki dzianinowej też się da! Ty z niej chyba wszystko robić potrafisz :) Ten mi się naprawdę baaardzo podoba! Lubię ten kolor, świetnie przypasowałaś koraliki, no i sam fason to kolejny genialny wymysł Twojej głowy! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Możliwości jest tak dużo, że czasami mam wyrzuty sumienia, że zamiast nieustannie eksperymentować - robię te same rzeczy (co najwyżej w innej kolorystyce).

   W grudniu przyjeżdzam do Polski - możemy zoorganizować małą wymianę - ja jestem bardzo za! Ten naszyjnik jest ciągle dostępny. Zresztą każdy inny też ;). No i różne inne dzianinowe twory także. Jak masz ochotę, pisz!

   Delete
  2. Jeśli jeszcze nazwiemy to "wymianką świąteczną" i zrobimy krótko przed świętami, to otrzymujemy scenariusz idealny :D To w takim razie myślę, że mogłabyś zacząć myśleć nad swoimi podchoinkowymi marzeniami :)

   Delete
  3. W takim razie zaraz się z Tobą skontaktuję w celu ustalenia szczegółów. Takie scenariusze świąteczne to ja lubię :D.

   Delete

Your comments feed my blog.