Dark & light blue bracelet

Friday, November 08, 2013

This time I've made a bracelet in light and dark blue. The concept almost was the same like in previous bracelet. This one is a little bit more complicated - that's all! Maybe this concept is too crazy but I like it ;)!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tym razem szalałam tylko z niebieskim. Założenie było podobne jak w poprzednich "precelkowych" bransoletkach. Jedyną różnicą jest poziom skomplikowania ;). Trochę szalona, ale lubię ją!You Might Also Like

4 comments

 1. Jak Ty to robisz Basiu, że zawsze masz pomalowane paznokcie pod kolor pracy. Tak się zastanawiam, co jest pierwsze - malowanie paznokci, czy bransoletka ;) Jedno i drugie świetne!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Akurat miałam szczęście z tym kolorem paznokciami (od dwóch tygodni maluję je ciągle na niebiesko - taka zachcianka :D). Bransoletki powstawały w pasujących kolorach zupełnie przypadkowo :). Albo może z powodu ograniczeń w kolorach przędzy - na 3 posiadane motki 2 są niebieskie ;).

   Delete
 2. Bardzo fajnie te dwa kolory wyglądają razem. I fajny pomysł z tymi dyndającymi końcówkami :) A kolor lakieru rzeczywiście, jest identyczny! Świetnie się prezentuje z bransoletką! Pozdrawiam! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. O dziękuję! Też mi się te dyndające końcówki spodobały - chociaż wahałam się czy ich ostatecznie nie obciąć :).

   Pozdrawiam również! :)

   Delete

Your comments feed my blog.