Melange headband

Saturday, March 07, 2015This headband was made in my way to Germany. I like to crochet in the car. It was 3 hours drive so I had enough time to finish it before we reached the destination. It is probably the last headband made by me it this season. Now I consider to start crocheting a afghan. The question is: am I patient enough ;)?


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ta oto opaska powstała w drodze do Niemiec. Lubię zabijać czas w samochodzie dziergając. To była 3 godzinna podróż więc zdążyłam skończyć opaskę zanim dotarliśmy na miejsce. To prawdopodobnie ostatnia opaska w tym sezonie. Teraz czas na coś nowego. Rozważam uszydełkowanie koca (mój kosz na włóczki dawno przestał je mieścić - czas go drastycznie opróżnić ;)). Pytanie brzmi czy jestem na tyle cierpliwa, żeby taki koc stworzyć ?You Might Also Like

4 comments

 1. Teraz czas na wiosenną kolekcję, a potem letnie bikini ;) Opaska bardzo Ci pasuje :) Według jakiego wzoru robiłaś?

  ReplyDelete
 2. Dziękuję :)! Opaska jest robiona bardzo prostą metodą (mogę Ci podesłać wyjaśnienie, jak chcesz). Jeśli chodzi o przejścia kolorystyczne to użyłam jednej włóczki, zmieniającej kolory (miałam trochę szczęścia, że wyszło tak symetrycznie).

  ReplyDelete
 3. celina parz16 March, 2015

  Boskość na głowie. Uwielbiam! Podziel się proszę przepisem:D. Proszzzę!

  ReplyDelete
 4. Jak ogarnę przemianę bloga, będzie przepis :)

  ReplyDelete

Your comments feed my blog.