Gifts from KOSMATE!

Saturday, January 18, 2014

As I promised this post fully dedicated to beautiful gifts I've got from Lena (visit her blog!). I've got 3 pairs of perfect earrigns, bracelet and keychain with heart :). I wear this earrings almost everyday and I just adore them! Thank you Lena! :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak obiecałam, dziś post poświęcony wymianą z Leną (KOSMATE), od której dostałam przecudowne prezenty choinkowe. W ramach prezentu otrzymałam 4 pary pieknych kolczyków, bransoletkę i brelok. Kolczyki noszę prawie codziennie. Dziekuję Ci Leno! :)
Below you can see what I've gave to Lena. First necklace was already showed here, but second is new. Both are in similar colors. I probably use this color combination too many times ;). Fortunately I have new cotton yarns this situation won't happen again ;).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniżej zdjęcia mojej, nieco skromniejszej części. Pierwszy naszyjnik był tu już kiedyś prezentowany. Drugi to nowość. Oba w podobnej kolorystyce, ale Lena mi to chyba wybczyła :). Na szczęście rozszerzyłam swoje zapasy włóczkowe, więc ta sytuacja już się nie powtórzy ;).

You Might Also Like

1 comments

  1. Ooo, cieszę się strasznie, że Ci odpowiadają! Powiem Ci w zaufaniu, że te turkusowe małe kolczyki, to moja ulubiona wersja sztywniaków, jaka wyszła spod mojej igły :) Niech się dobrze noszą więc. Ja za to (wcale niespecjalnie!) właśnie siedzę i piszę z kałamarnicą na szyi :)

    ReplyDelete

Your comments feed my blog.