Blue & yellow bracelet

Tuesday, December 10, 2013

Bracelet for Marthalina (special order). Light blue zpagetti together with blue and yellow ribbons. I have to make more of this model in different colors. They will be great! I've already bought 3 new zpagetti yarns. There will be more colors on felt&ribbon ;)! 

I miss making jewelry so much! Hopefully I'll be able to have few crafty days after exams. But now I need to come back to my lovely books and notes and study ;). See you in one week!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bransoletka dla Marthaliny (specjalne zamówenie). Jasna przędza dzianinowa w połączeniu z granatową i żółtą wstążką. Musze zrobić więcej wersji tego modelu w innych kolorach. Będą super! :) Kupiłam 3 nowe motki przędzy. Wreszcie gama kolorystyczna felt&ribbon będzie trochę bardziej urozmaicona.

Tak bardzo tęsknię za robieniem biżuterii! Na szczęście niedlugo będę mogła trochę potworzyć. Mam w planie kilka twórczych dni po egzaminach. Tymczasem wracam do swoich uroczych ksiażek i notatek ;). Widzimy się za tydzień!


You Might Also Like

4 comments

 1. O! Kolory fajnie się komponują. I widzę też, że opracowałaś nowy sposób na łączenie bransoletki w okrąg :) Wygląda bardzo fajnie. Zyskała zupełnie inny charakter niż tamte :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. I jest dużo cieńsza niż poprzednie. Sposób łączenia jeszcze nie spełnia moich oczekiwań w 100%, ale jestem blisko ideału :). Cieszę się, że się podoba! :)

   Delete
 2. Pięknie i dokładnie zrobione. Uwielbiamy takie dopracowane rękodzieło:-)
  Czekamy na nowe dzieła.
  http://fabrykamalychform.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Nowie dzieła postaram się regularnie pokazywać ;).

   Delete

Your comments feed my blog.