Bright bracelet

Wednesday, May 08, 2013

I haven't been here for a while. I'm preparing for TOEFL test and I need to be focus on that at the moment. I'll take the test on 8th of June and there is still a lot to learn. Next two weeks I'll spend in Poland and Czech Republic. Probably with not so much learning ;). After that I have only 2 weeks for preparation. Keep your fingers crossed for me! If I'll get good scores maybe I'll became a student again. That's my goal.

Besides preparing to the test, I've made this bracelet. I hope you like it. This time I've chose bright colors and I didn't use much beads. I think a bow is interesting part of this composition.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie było mnie tu przez chwilę. Przygotowuję się do TOEFL-a i na tym powinnam się skupiać w tej chwili.  Egzamin zdaję 8 czerwca a wciąż jest wiele do nauki. Następne dwa tygodnie spędzam w Polsce i Czechach. Prawdopodobnie nie spędzę tego czasu z nosem w książkach ;). Po powrocie zostaje mi 2 tygodie na przygotowanie. Trzymajcie kciuki! Jak zdobędę dobry wynik przy odrobinie szczęścia znów zostanę studentką. To mój cel.

Poza przygotowaniami do egzaminu udało mi się wygospodarować wolny wieczór i stworzyłam tę oto bransoletkę. Tym razem zdecydowałam się na jasne kolory, bez szaleństw, prawie bez koralików. Interesującą częścią jest kokardka, którą dodałam tak, żeby nie było smutno.


You Might Also Like

7 comments

 1. Super te "szmaciane bransoletki"...a kokardka nadaje jej niewątpliwie uroku ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję :)! Czekam aż nowe pomysły mi wpadną do głowy, na razie ciągle te "szmaciaki" męczę ;). Spodobały mi się.

   Delete
 2. Ciekawy efekt. Powodzenia w nauce, przy takiej pogodzie będzie to raczej trudne. Pozdrowionka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj będzie! Ale jakoś muszę dać radę. W czasie urlopu jestem chyba usprawiedliwiona z wymigania się od nauki ;)

   Delete
 3. Cześć, robisz tak piękne rzeczy, że powinnaś wziąć udział w tym konkursie. Wystarczy, że wyślesz zdjęcie jedengo ze swoich cudeniek, a możesz pojechać do Włoch.

  Buziaki i pozdrawiam J
  https://www.facebook.com/KsiazkoSfera?sk=app_438403016253838&app_data

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za informację o konkursie. Już chciałam zgłaszać swoją pracę, ale najpierw przeczytałam regulamin i niestety to jest konkurs dla osób mieszkających w Polsce. Nie mogę brać udziału...

   Delete
 4. Kolejna udana rzecz :) Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mogła zagarnąć coś z tych wspaniałości!!!

  ReplyDelete

Your comments feed my blog.