Last winter hats (even the spring is already here!)

Sunday, April 06, 2014

I know it's already a spring. Nevertheless I still want to show you last part of the hats I've made this winter :). This time it was made with the help of crochet. Now they can wait for the next winter!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiem, że już mamy wiosnę ale chyba jej nie zaszkodzi, jak zaprezentuję tu te zimowe czapencje :). To już ostatnie jakie udziergałam tej zimy. Występują w parze z kominami. Wszytko zostało zrobione z pomocą bambusowego szydełka. Teraz mogą spokojnie czekać na następną zimę!


You Might Also Like

6 comments

 1. Oba komplety bardzo mi się podobają! Chyba będę musiała sobie coś zamówić u Ciebie na następny czapkowy sezon ;)
  Chyba musicie się przenieść, gdzieś bardziej na północ, a na pewno zrobisz karierę w czapkowym świecie!
  Zdjęcie nr 4 wymiata! hehe :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie ma to jak odpowiedzieć na komentarz po miesącu ;). Weronika, czapkę na następną zimę masz jak w banku! Uwielbiam je robić, ale nie mam komu, więc każda chętna głowa jest na miarę złota :D

   Delete
 2. Jaki ty mas śliczny uśmiech! :) Zdaje mi się,że juz to kiedyś Ci pisałam :) Oba zestawy czapkowo szalowe mi sie podobają, nie wiem który lepszy, mimo że oba tak różne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za komplementy! Ja chyba wolę zestaw z zółcią ;). Wszystkie czapki już schowane i czekają na kolejną zimę. Muszę chyba popracować nad jakimiś lekkimi wiosennymi kominami.

   Delete
 3. Super wyglądasz :) 3 zdjęcie rewelacyjne :)

  ReplyDelete

Your comments feed my blog.